קבוצת אביב חוזרת לרמת אביב ג׳

המיקום המבוקש ביותר ברמת אביב ג׳

מגדל AVIV LIMITED EDITION מוקם במקום המבוקש ביותר בצפון תל אביב, ברמת אביב ג', ברחוב אחימאיר 1. דיירי המתחם ייהנו מיתרונותיה של אחת השכונות האיכותיות בגוש דן, עם נגישות לחוף הים, לתיכון אליאנס, אוניברסיטת תל אביב, קניון רמת אביב, מרכז שוסטר, הקאנטרי, מתנ"ס רוזין, סניפי קופות החולים והבנקים ועוד.

מרכז שוסטר הסמוך
חוף תל ברוך
קאנטרי קלאב גימל

הדירות

הצוות מאחורי הפרויקט

Aviv Group נוסדה בשנת 1963 ע"י משה אביב ז"ל, בונה מזה 55 שנים פרויקטים ייחודיים ומורכבים המהווים אבני דרך בתחום הבנייה בארץ. מאז היווסדה, הטביעה הקבוצה את חותמה בנוף הבנייה הישראלי. בפתחו של המילניום השלישי, חנכה הקבוצה את מגדל משה אביב - גורד השחקים הגבוה ביותר בישראל, המתנשא לגובה של 69 קומות.

קרא עוד

MGSI GROUP בבעלות משה גבריאל, פעילה בתחום הנדל"ן בארץ ובעולם. הקבוצה מובילה ומעורבת בפרויקטים שונים באזורי ביקוש גבוהים בתחומי המגורים, מסחר ותעסוקה כמו כן עוסקת ברכישת עתודות קרקע גדולות באזורי פריים בייעודים שונים, השבחתן ומיצוי מלוא הפוטנציאל מהן באופן מיטבי. במגדל AVIV LIMITED EDITION שותפה הקבוצה ביזמות, תכנון, שיווק ומכירות.

ישר אדריכלים

משרד ישר אדריכלים הוא מהמובילים בתרבות המגורים בישראל משנות החמישים ועד היום הזה, כשבין המבנים שתכנן כמה מאבני היסוד של תל אביב - כמו מוזיאון תל אביב, מגדלי רוטשילד אחד ודה וינצ'י בתל אביב. כיום המשרד מתמקד בתכנון אדריכלי מתקדם וחדשני ומוביל פרויקטים רבים בארץ וברחבי העולם. בישר אדריכלים מאמינים שמגדלים נועדו בראש ובראשונה להיות סביבת חיים מעשירה לגרים בהם, ולכן שמים דגש על אור וצל, על חיבור לסביבה ועל יצירתיות שתעניק אופי ייחודי לכל בניין.

אורלי שרם אדריכלים

אורלי שרם אדריכלים הוא אחד ממשרדי האדריכלות ועיצוב פנים המובילים בישראל. המשרד אחראי לתכנון ועיצוב מוקפד של הבתים הפרטיים המסוגננים והיחודיים בארץ, דירות וחללים ציבורים במגדלים המובילים בתל-אביב. המשרד פעיל בישראל כמו גם בז'נבה, סרדיניה, דרום צרפת, לונדון וניו יורק. אורלי, שהינה בוגרת AA School of Architecture, ידועה בעיצוב השראתי שמבוסס על סיפור שהופך את החלל לתסריט המכיל חומריות, צבעים, מקומות, ניחוחות ועוד.